לקוחות y-tech הירשמו לכנס ה-AI ותהנו מהטבת לקוחות ייחודית!

בכנס דיגיטלי פרקטי וייחודי זה, 24/6 בשעה 11.00-12.30, נלמד מפי שלושה מומחים בתחום, כיצד, באמצעות שילוב של מערכות בינה מלאכותית ו- Microsoft Copilot 365 בפעילות הארגון, תוכלו לשפר תהליכים, להגדיל יעילות ולהזניקו קדימה! הכנס ללא עלות אך מחייב הרשמה מראש.

Microsoft, y-tech ודרור גלוברמן על במה דיגיטלית אחת - כיצד AI יזניק את הארגון שלך קדימה!

אנחנו נמצאים בעיצומה של מהפכת ה-AI – המהפכה הטכנולוגית החשובה ביותר מאז המצאת האינטרנט. מרעיונות רחוקים המציתים את הדמיון עברנו לשלב המעשים – שימוש בידע ובכלי AI מתקדמים ושילובם במערכות הנגישות לכל ארגון. אלה המשכילים להקדים ולהטמיע מערכות אלה בצורה חכמה, מייצרים לארגון יתרון תחרותי משמעותי על פני אחרים.

 

הידע והכלים שנשתף כאן יכולים לסייע לכם להצעיד את הארגון שלכם קדימה, עם הטבה ייחודית ללקוחות y-tech שישתתפו בכנס הדיגיטלי!

גלו כיצד תוכלו להטמיע AI אצלכם בארגון, לצמוח ולהשיג יתרון תחרותי

על מה נדבר?
  • כיצד ה- Copilot מביא לשיפור היכולות הניהוליות של העסק, באמצעות היכולת לעקוב אחר ביצועים, לקבל החלטות מושכלות מבוססות נתונים המציגים את התמונה הגדולה, לתכנן טוב יותר ולהוציא לפועל אסטרטגיות עסקיות.
  • כיצד AI מגדיר דור חדש של יכולות תפעוליות, בין היתר בשיפור מתן שירותים טכנולוגים מנוהלים לארגונים לזיהוי מהיר של בעיות, תחזוקה מונעת ושיפור תגובה לאירועים בזמן אמת.
  • כיצד AI מאפשר בצורה טובה יותר הגנה על הארגון בשדרוג יכולות אבטחת המידע והגנת סייבר, כולל יכולות מתקדמות לזיהוי איומים בזמן אמת ולנקיטת פעולות מנע, מה שמבטיח שמירה על אבטחת המידע העסקי והגנה מפני מתקפות סייבר.
  • כיצד ה-Copilot מאפשר ליצור חווית לקוח שלא היתה לפני כן, באמצעות יצירה של אינטראקציות אישיות יותר עם לקוחות, כלים אוטומטיים לניתוח תגובות ומשובים, והצעת פתרונות מותאמים אישית בזמן אמת.

אלי כהן, מנכ"ל y-tech
שירותים טכנולוגים מנוהלים ומאובטחים

y-tech הינה מהחברות המובילות בישראל במתן שירותים טכנולוגים מנוהלים ומאובטחים, אשר משלבת AI במערכות החברה ושותפה של מיקרוסופט בליווי ובהטמעה של ה-Copilot לארגונים. אלי ישתף מניסיונו כיצד, באמצעות הטמעה חכמה של AI בשירותים טכנולוגיים מנוהלים ומאובטחים בקרב לקוחות החברה, הם הצליחו לייצר טרנספורמציה אמיתית בארגון תוך זמן קצר.

דרור גלוברמן
מרצה, יוצר תוכן ואיש תקשורת

דרור חי ונושם חדשנות ומאז שפרץ ה-AI לעולמנו, הוא חוקר, נובר ומגלה כל אספקט אפשרי שלו, בחיינו האישיים ובעסקים. בהרצאה מעלפת יראה דרור כיצד ניתן להפוך את הארגון לצומח ואדפטיבי בעידן של בינה מלאכותית, איך לרתום אותה למטרות החברה או הארגון, ולמה את הרכבת הזו אף עסק לא יכול להרשות לעצמו להחמיץ.

טוביק סיטון, Microsoft
מומחה פתרונות עבודה מודרניים

מומחה להטמעת מערכת ה-Copilot לעסקים בחברת מיקרוסופט ישראל. טוביק מביא עמו ראיה רחבה וניסיון עשיר כיצד ניתן לשלב טכנולוגיות חדשות בארגונים ולהזניקם קדימה. עם השקת ה-Copilot העולמית ככלי אינטגרלי לעבודה בארגונים, הפך טוביק להיות אחד מנושאי הדגל המובילים בתחום בישראל. טוביק ימחיש כיצד, באמצעות הבנת הפלטפורמה ויכולותיה, ניתן לייצר ממנה ערך משמעותי לכל ארגון, מבינוני ועד לענק.

שריינו את מקומכם היום! 24/6 בשעה 11:00-12:30

הצטרפו אלינו

הירשמו עוד היום, הכנס ללא עלות, ותגלו את היתרונות העצומים שה-Copilot 365 של מיקרוסופט יכול להביא לארגון שלכם!

 

הטבה ייחודית ללקוחות y-tech שישתתפו בכנס הדיגיטלי!

שריינו את מקומכם היום! 24/6 בשעה 11:00-12:30

הצטרפו אלינו

הירשמו עוד היום, לכנס ללא עלות, ותגלו ואת היתרונות העצומים ש-Copilot 365 של מיקרוסופט בשילוב שירותים טכנולוגים מנוהלים ומאובטחים מבית y-tech יכולים להביא לארגון שלכם!

 

הטבה ייחודית ללקוחות y-tech שישתתפו בכנס הדיגיטלי!

 

*שימו לב! בשל הגבלת כמות צופים, אין ברישום לכנס כדי להבטיח את ההשתתפות בו. נעשה את המיטב לאשר כמות משתתפים גדולה ככל הניתן.
כל הזכויות שמורות © Y-tech | מדיניות הפרטיות | תנאי שימוש | נגישותרגולציה