regulation icon hero

רגולציה

מצוינות כמדיניות

Y-tech הינה חברה המספקת פתרונות מחשוב ושירותי ענן, תקשורת ואינטגרציה לארגונים ציבוריים ופרטיים הפועלים בישראל ובעולם. אחד מערכי החברה הבולטים הינו החתירה למצוינות. ערך המצוינות מתווה את מדיניות החברה והלכה למעשה מהווה מנוף משמעותי לכל פעילות אותה אנו מבצעים.
y-tech פועלת בתאימות לסטנדרטיים בינלאומיים החוצים את כל פעילות החברה, החל מרמת המוצרים, מקצועיות הצוותים ועד לניהול תהליכים ואיכות השירות הניתן ללקוחות החברה.

y-tech מוסמכת תקןISO 9001  לניהול איכות השירות

מתוקף היותה חברה המספקת שירותים ומוצרים y-tech מקיימת קשר הדוק עם לקוחותיה ופועלת על פי סטנדרטיים בינלאומיים לניהול ואיכות השירות בתהליכים פנים וחוץ חברתיים.
תקן 2015ISO9001: מגדיר סטנדרטים בינלאומיים לניהול ולאיכות השירות. התקן מציב סטנדרטים לסיפוק ועמידה בדרישות לקוחות, מודלים של קבלת החלטות, מנהיגות תהליכית, מדיניות חתירה להגדלת שביעות רצון הלקוחות ושיפור מתמיד של מערכת הניהול והשירות.
הסמכה לתקן ISO9001:2015 מוכיחה ומעידה על מחויבותה של y-tech לניהול ואיכות השירות ולחשיבות הנושא בכל דרגי החברה.

לצפייה בתעודת ההסמכה לתקן ISO 9001 לחץ כאן.
לצפייה בתעודת פלטינה לכל התקנים לחץ כאן 

ISO 9001

Y-tech מוסמכת תקני 27032,  ISO 27001, 27017, 27018 לאבטחת המידע

במסגרת אספקת שירותי IT, שירותי ענן ותקשורת למאות ארגונים, y-tech מחויבת לשמירה על אבטחת המידע של לקוחותיה ברמה קפדנית ביותר וללא פשרות.
תקני אבטחת המידע 27001:2013 ISO מגדירים סטנדרטים עולמיים אשר עוסקים בהקמה, ניהול ותחזוקה של מערכות אבטחת מידע בארגונים.
התקנים אשר נכתבו על ידי אנשי מקצוע בתחום אבטחת המידע ומיושם בארגונים ברחבי העולם, מגדירים עקרונות שיטתיים ותכליתיים באשר לכל היבטי אבטחת המידע בארגון.
ההסמכות לתקנים של קבוצת אבטחת המידע ISO 27001:2013 מוכיחה כי y-tech מחויבת ופועלת לשמירה על מידע לקוחותיה ועל ניהולו באופן מאובטח ויעיל בפעילותה בכל התחומים: מחשוב ענן, פתרונות תקשורת, גיבוי, DR, שירותי סייבר, אינטגרציה ועוד.

לצפייה בתעודת ההסמכה לתקן 2013:ISO 27001 לחץ כאן.
לצפייה בתעודת ההסמכה לתקן 2015:ISO 27017 לחץ כאן.
לצפייה בתעודת ההסמכה לתקן 2019:ISO 27018 לחץ כאן.
לצפייה בתעודת ההסמכה לתקן ISO 27032:2015לחץ כאן.
לצפייה בתעודת פלטינה לכל התקנים לחץ כאן 

ISO 27001-2013
ISO 27017
ISO 27018
ISO 27032

Y-tech מוסמכת תקןISO 22301  להמשכיות עסקית

תקן :ISO2230 2019 מגדיר סטנדרטים בינלאומיים לניהול המשכיות עסקית. התקן מתייחס לסיכונים הנשקפים לתשתיות, מבנים ותפעול שוטף של החברה בעקבות אירועים לא צפויים כגון, שריפה, רעידת אדמה, צונאמי וכו' הפוגעים ביכולת של הארגון להמשיך ולספק שירות ללקוחות ומסייע בבניית מערכת ניהול והמשכיות עסקית.

הסמכה לתקן ISO22301:2019 מוכיחה ומעידה על מחויבותה של y-tech לניהול ההמשכיות העסקית ולחשיבות הנושא בכל דרגי החברה.

לצפייה בתעודת ההסמכה לתקן ISO 22301 לחץ כאן.
לצפייה בתעודת פלטינה לכל התקנים לחץ כאן 

ISO 22301

Y-tech ספקית אינטרנט מורשית – משרד התקשורת

 

y-tech הינה ספקית אינטרנט מורשית ISP – Internet Service Provider על ידי משרד התקשורת הישראלי.
במסגרת פתרונות החברה y-tech מספקת אינטרנט מהיר ומאובטח הכולל מדיניות גלישה לכל מחשב בארגון, אופטימיזציה, יתירות, ניטור ובקרה, מתודולוגיות אבטחה והגנה חדשניות, רשתות פרטיות לארגונים מבוזרים IPVPN, MPLS ועוד.

tikshoret

ספק מאושר – שרשרת אספקה

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר תקיפות הסייבר ועוצמתן על ארגונים. מקורן של חלק מתקיפות אלו, הוא בשרשרת האספקה של הגוף המותקף. על פי תורת ההגנה, על הארגון חלה אחריות לוודא כי הוא מנהל את סיכון הסייבר אליו הוא חשוף מצד נותני השירות שלו במימד הסייבר. לכן, על הארגון להתייחס בכובד ראש לתהליך ניהול סיכוני סייבר להגנה על שרשרת האספקה תוך בחינת סיכוני סייבר פוטנציאליים הנובעים מהתקשרות עם ספק ספציפי, וזאת בין היתר על ידי הגדרת תהליכי עבודה מאובטחים ויישום והטמעת בקרות להפחתת חשיפת הארגון לסיכוני סייבר. קבוצת y-tech מחזיקה בתקן ספק מאושר – שרשרת אספקה מטעם מערך הסייבר הלאומי של מדינת ישראל.

למידע נוסף לחץ כאן

 

חברות בארגון RIPE NCC

כחלק מהיותנו גוף מקצועי המספק שירותי תקשורת מתקדמים ללקוחותינו y-tech חברה בארגוןRIPE NCC .
ארגון RIPE NCC הינו ארגון עצמאי ללא מטרות רווח אשר פועל למען הסדרת תחום תשתיות האינטרנט בכלל ובפרט רישום משאבי אינטרנט גלובליים באירופה, מרכז אסיה ובמזרח התיכון.
חברות y-tech בארגון מקנה לנו זכויות לכתובות IP ייחודיות בבעלותנו אשר ניתנות לניוד על פי צרכי לקוחותינו בארץ ובעולם’ ומאפשרות הקמה והעברה של מערכי DR מורכבים ומתוחכמים בין מרכזי מחשוב שונים ויכולת שמירה על כתובות IP וקישוריות זהה של המערכות לעולם ללא תלות במיקום גיאוגרפי.

Ripe NCC

בנוסף, אנו בין ספקי שירות בודדים בישראל אשר מטמיעים מערכי תקשורת מבוססי Ipv6, טכנולוגית כתובות – IP  החדשה שתחליף בעתיד את הטכנולוגיה הנוכחית בגרסה 4. הטמעת מערכים אלו מאפשרת לנו לספק תשתיות מהימנות לפרישת טכנולוגיות IOT (Internet of things) הכוללות בין השאר הקצאת כתובות IP מרובות ויכולת נדידה גיאוגרפית גמישה לכל מכשיר.
לדף y-tech באתר RIPE NCC לחץ כאן.

 

y-tech נציגת ישראל הבלעדית בוועדהISO/IEC JTC 1/SC 38  לתקינת הענן העולמית

y-tech הינה נציגת ישראל הבלעדית בוועדה לתקינה מטעם ארגוני התקינה הבינלאומיים ISO ו-IEC .
בוועדה חברים נציגים מ–26 מדינות אשר יחד מהווים גוף בינלאומי בלעדי האחראי לגיבוש תקן איכות בינלאומי למחשוב מבוסס ענן. הוועדה מנסחת טרמינולוגיה אחידה, מתודולוגיות עבודה והנחלת ידע מקצועי על מנת לבסס סטנדרטים אחידים וגבוהים. תקנים אלו ינחו את ספקי הענן בעולם לעבוד על פי נהלים וסטנדרטים מתקדמים ובכך להבטיח ללקוחות פתרונות ויישומים מקצועיים מובילים בתחום זה. הוועדה מנוהלת על ידי מכון התקנים

ISO IEC
Veeam Pro Partner Network לצפייה לחץ כאן
Veeam

הסימן המסחרי של y-tech

לוגו החברה ופעילותה של y-tech מוגנים ושמורים על ידי חוקי סימני מסחר המפרטים את הפעילות הענפה של החברה בתחום ה-,IT  מחשוב ענן, פתרונות תקשורת, אבטחת מידע ואינטגרציה.

הסימן המסחרי של y-tech  לחץ כאן