שירותי ענן משולבי בינה מלאכותית ו- Copilot 365

מתקדמים ליכולות AI ומייצרים יתרון תחרותי! מטמיעים ומשדרגים את היכולות הארגוניות עם בינה מלאכותית ו-Copilot 365

מה שצריך לדעת על טרנספורמציית AI לארגונים

טרנספורמציית AI בארגונים משנה את הסביבה העסקית כפי שאנו מכירים אותה.  תרחישים שעד לאחרונה נחשבו לדמיוניים, הפכו למציאות בקרב מעגל הולך וגדל של עסקים בכל קנה מידה. תהליך זה מחייב ארגונים להערך בהתאם, ולבחון כיצד ניתן להעזר ביכולות ה-AI על מנת לייצר יתרון תחרותי בעולמם.

 

 

ארגונים שהשכילו להטמיע יכולות AI בפעילותם השוטפת, נהנים כבר היום משיפור תהליכים, שדרוג בקבלת החלטות מבוססות נתונים והענקת ערך מוסף ללקוחות. להלן שלושה היבטים מרכזיים המראים כיצד הטרנספורמציה מתחוללת, הלכה למעשה.

challange 1

צמיחה משמעותית בתפוקות הארגון

שילוב AI בתהליכים ארגוניים מביא לעלייה משמעותית בפריון העבודה. מערכות AI מסוגלות לבצע משימות חוזרות במהירות וביעילות, לנתח כמויות עצומות של נתונים ולספק תובנות מעמיקות.

challange 2

אבטחת מידע משודרגת משולבת AI

בינה מלאכותית מהווה כלי רב-עוצמה בהגנה על נכסי המידע של הארגון. מערכות AI מתקדמות מסוגלות לזהות איומי סייבר בזמן אמת, לנתח דפוסי התנהגות חשודים ולהגיב במהירות לניסיונות פריצה. בנוסף, AI יכולה לסייע בניהול הרשאות, בזיהוי אנומליות ובאכיפת מדיניות אבטחה, מה שמעניק שכבת הגנה נוספת ומשמעותית לארגון.

challange 3

הכל במקום אחד, בית אחד לכל הצרכים שלך

כאשר ארגון מקבל שירותי ענן פרטי ושירותי AI ממקום אחד, הוא נהנה משילוב בין שתי פלטפורמות אשר מספקות לו יתרונות משמעותיים. כך לדוגמה, השרות המשולב זו מאפשר אינטגרציה חלקה בין שירותי הענן ויכולות ה-AI, מה שמוביל לביצועים משופרים ולניהול פשוט יותר.

תקשורת מאובטחת משולבת AI ליצירת רף חדש של אבטחה

שיפור באבטחת המידע

שיפור קבלת החלטות ניהוליות

שיפור היכולות התפעוליות

מנוע לחדשנות פנים ארגונית

יצירת יתרון תחרותי

יצירת ערך מוסף ללקוח

מעל 30% צמיחה בתפוקות עם בינה מלאכותית ו- Copilot

על בסיס מחקר שביצעה על פני מאות ארגונים, מיקרוסופט בדקו ומצאו כי הטמעה נכונה של Copilot for Microsoft 365 מביאה לגידול מרשים בתפוקות בשיעור ממוצע של 30% ביחס לתקופה שקדמה להטמעה!


לדוגמא ממשק מבוסס Copilot שפותח לצורך פנים ארגוני, על מנת לייעל משמעותית את תהליך ניתוח וקבלת נתונים ממגוון מערכות, הפקת תובנות מהירות והצעת פתרונות מדויקים ומתאימים.

איך צמצמנו ב 50% את זמני המענה ללקוחות שלנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

 

פורצים גבולות חדשים עם ענן פרטי בשילוב AI

החתירה למצוינות, עדכניות ושירותיות ש- y-tech דוגלת בהם רושמת הישג נוסף. כעת ניתן להנות עם שרות הענן הפרטי המאובטח בישראל, מבלי לוותר על ההזדמנות להזניק את הארגון קדימה באמצעות הטמעת ה-Copilot 365, והכל תחת קורת גג אחת.

 

בהדגמה לפניכם ניתן לראות כיצד הצלחנו לראשונה בישראל לחבר את יכולות המופלאות של Copilot בסביבת עבודה Work – אל הענן, התיקיות והמידע של הלקוח אשר נמצאים כולם בענן המאובטח של y-tech 

הטמיעו בינה מלאכותית בארגון שלכם היום

איך מתמודדים עם מהפכת הדיגיטציה בענף התחבורה הציבורית, המביאה לצורך במציאת פתרונות טכנולוגיים מורכבים ואבטחת מידע.

hemilton

“ההתרחבות המואצת של המילטון חייבה השקעות מתמשכות בתחום המחשוב, ועם השנים הפכה למעמסה כלכלית ניהולית, הכבידה מאוד על החברה ושאבה קשב ומשאבים ניהוליים הולכים וגדלים. המילטון החליטה לעבור לחזית הטכנולוגיה כדי לתמוך בליבה העסקית ולהשתחרר מהעיסוק הבלתי פוסק והתובעני בתשתית המחשוב.

בחרנו ב- y-tech כי חיפשנו שלושה דברים מרכזיים: זמינות, מקצועיות ורמת שירות גבוהה״.

עדיה צוק
מנהלת מערכות מידע, חברת המילטון

מצעידים את הארגון להצלחה

לקבלת מעטפת טכנולוגית מלאה ומותאמת – צרו איתנו קשר עוד היום