management hero

תכירו את
ההנהלה שלנו

האיכות והמצוינות של y-tech מתחילה בהון האנושי שלה. החברה התברכה באנשי מקצוע מובחרים, בעלי ידע ניסיון מצטבר ללא תחרות.

Tomer_Schwaitzer

תומר שוייצר
מייסד ויו"ר

תומר מביא עמו ניסיון של 25 שנים בתחום ה-IT, במהלכן הוביל מגוון רחב של מיזמי אינטגרציה, תקשורת, שרתים, אבטחת מידע ושדרוגי מערכות מכל הסוגים. תומר משמש כנציג ישראל הרשמי והבלעדי בוועדת התקינה העולמית למחשוב ענן מטעם הארגונים היוקרתיים ISO ו-IEC, שם הוא שותף מלא לכתיבת התקנים העולמיים בתחום.

 

"מצעירותי אני מנגן על קלידים. תחביב זה עזר לי לפתח יכולות ריכוז, דיוק וקואורדינציה. השרות הצבאי שלי כמפקד ביחידה קרבית והאהבה הגדולה שלי לספורט אקסטרים הוסיפו לסל היכולות שלי הבנה בניהול סיכונים, החשיבות של עבודת צוות, גמישות וראייה למרחקים".

Eli Cohen

אלי כהן
מנכ״ל

אלי הוא בעל ניסיון ניהולי ומקצועי מוכח בעולמות ה-IT ועולמות הסייבר. בעבר הוביל בהצלחה שורה של חברות טכנולוגיות בהן Experis Cyber ו-ConnectIT. לפני כן שימש למעלה מעשור כמנהל הבילינג ו- ISP באורנג' ישראל (פרטנר).

״התשוקה הגדולה למוזיקה וההתנסות בכלים שונים, האחרון שבהם הוא תיפוף, לימדו אותי כמה חשוב לשמור על קצב על מנת ליצור הרמוניה בין כל חלקי המערכת. את ההבנה הזאת אני מיישם בעבודה המשותפת בחברה, מרכיב משמעותי בהצלחתנו" .

Shai_Gindi

שי גינדי
סמנכ"ל פיתוח עסקי ומכירות 

לשי ניסיון של מעל 20 שנה בתחומי המכירות, השיווק והפיתוח העסקי. את דרכו החל בתחום ה- IT כמנהל שיווק ומכירות ללקוחות SMB, ולאחר מכן צבר ניסיון מקצועי במתן פתרונות מחשוב כוללים לעסקים. בתחילת 2009 הקים את חברת Sage ושימש בה מנכ"ל עד לשנת 2020, אז נרכשה על-ידי y-tech.

 

"מאז שאני זוכר את עצמי היתה לי חיבה מיוחדת לאתגרים הכרוכים במאמץ, עם אהבה מיוחדת לגלישה ולאומנויות לחימה. אלה לימדו אותי את החשיבות בדיוק, בשמירה על אורך רוח ובהתמדה לאורך זמן – תכונות הכרחיות להצלחה בקידום התחומים עליהם אני אחראי בחברה"

Moshe_Horvits

משה הורביץ
סמנכ"ל פרויקטים ופתרונות משולבים 

למשה ניסיון של למעלה משני עשורים בעולם המחשוב, הרשתות והתקשורת. משה מוביל בחברה את תחום הפרויקטים בתקשורת, מחשוב הענן והאינטגרציה, אשר כוללים הובלה של תהליכי אפיון, הקמה והגירה, וכן הטמעה עבור לקוחות החברה בסביבות ענן y-tech.

"אחרי שנים של פעילות כשחקן פוקר, אני יכול לומר שכלל מפתח בתורת המשחקים נכון ביותר לסביבת הניהול והעבודה: מי שלוקח סיכון עלול להפסיד, אבל גם להרוויח הרבה יותר. לעומת זאת, המנעות מסיכונים לעולם תוביל להפסד בטווח הארוך. בפוקר, כמו בחיים עצמם, הסבלנות לרוב משתלמת ולעיתים צריך גם להעז."

Inbar_Sadres

ענבר סדרס
סמנכ"לית שירות לקוחות

לענבר כ-20 שנות ניסיון בתחום השירות, בדגש על ניהול מערכים מבוססי מתודולוגיות ITSM, בנייה והובלה של מערכי תמיכה ושירות מקומיים וגלובליים על פי Best Practice וכן ליווי צוותי אפיון למערכות תומכות. ענבר אמונה בחברה על ניהול מחלקת השירות, ובכלל זה ניהול הצוותים ומדדי השירות. בתפקידה היא מובילה לשיפור מתמיד של איכות השירות ללקוחות החברה, תוך חתירה מתמדת לחדשנות וייעול השירות. ענבר היא מוסמכת  ITIL Foundation v.3.

 

"מאז שאני זוכרת את עצמי, בכל כיוון אליו פניתי וכל תחום בו מצאתי עניין, השתלבו שתי תכונות בסיסיות שמאפיינות אותי: מיומנות התקשורת שלי ואהבת האדם.  היום, הן אלה שמאפשרות לי לבצע את תפקידי באופן המדויק ביותר אל מול צוותי העבודה ולקוחות החברה"

Noam_Ruff

נועם רוף
מנהלת משאבי אנוש

לנועם ניסיון ניהולי רב שנים בתחום משאבי האנוש. בתפקידה אמונה נועם בין היתר על תחומי הגיוס, מיתוג המעסיק ורווחת העובדים; יצירת תרבות ארגונית ובניית תהליכים; והדרכה ופיתוח של מנהלים ועובדים. בכך ממלאת נועם תפקיד חשוב בטיפוח ההון האנושי של y-tech וביצירת סביבה ארגונית התומכת באסטרטגיה העסקית של החברה ובערכיה.

"בתור מתרגלת יוגה ופילאטיס, אני יודעת כמה חשובה הירידה לפרטים, לצד היכולת לגלות גמישות מחשבתית וסבלנות. בשנים האחרונות אני משלבת את ריקוד ההיפ הופ שתורם לי בחשיבה מחוץ לקופסה בקצבים משתנים, והאהבה הגדולה שלי למלה הכתובה סייעה לי בהרחבת אופקים, להבנה מעמיקה יותר של מנטליות של אנשים ולפיתוח של כישורי אמפתיה, החיוניים בניהול עובדים".

Yuval_Zexer

יובל זקצר
מנהל צוות טכנאי שטח, מנטור מקצועי לצוות השירות

ליובל ניסיון של מעל 25 שנים בתחומי ה-IT השונים, ביניהם תמיכה ושירות, סיסטם, פרויקטים ועוד.
במשך השנים הוביל יובל שורה של תפקידי שטח מרכזיים מול לקוחות אסטרטגיים של Y-tech, ובהמשך ניהל את מרכז התמיכה בחברה. כיום הוא מנהל את צוות טכנאי השטח שלנו, ובמקביל מכהן כתומך בכיר וכמאמן אנשי צוות חדשים המצטרפים למערך התמיכה ומחלקת השירות.

 

"האהבה שלי לגלישה לימדה אותי את החשיבות שבלמצוא את השקט והאיזון הפנימי בתוך הגלים הסוערים. היכולת לשמור על קור רוח ולא לתת "לרעשי רקע" להסית אותי מהתמקדות במטרה משרתים אותי ביום יום, בניהול הצוות ומול לקוחות החברה".

Yossi_Bar

יוסי בר
מהנדס בכיר

ליוסי מעל ל-20 שנות ניסיון בתחומי ה-IT, במהלכן צבר ידע נרחב בעולמות הווירטואליזציה. עם הצטרפותו ל-y-tech לקח חלק מרכזי במיזמי שטח טכנולוגיים עבור לקוחות החברה. כיום הוא מנהל טכנולוגי בכיר, תפקיד במסגרתו הוא אמון בין השאר על אפיון וביצוע של פרוייקטים טכנולוגיים בתוך החברה ועבור לקוחות.

"שנים אני פעיל באומניות לחימה ובעשור האחרון אני משלב זאת עם משחק כדורסל. כך שלצד חשיבה אינדיבידואלית שמצריכה דיוק, זריזות ומוכנות לתרחישים עתידיים, שכללתי גם את היכולת להיות שחקן קבוצתי. את כל אלה אני מביא לתפקיד הנוכחי, בתרומה לארגון ולשביעות רצון לקוחות החברה".

Lior_Amsili

ליאור אמסילי
מנהל מרכז השירות והתמיכה

לליאור ניסיון של יותר מ-15 שנה בניהול מרכזי תמיכה ושירות לצד ביצוע תפקידי שטח וניהול ברמות שונות. בתפקידו כמנהל מרכז השירות והתמיכה, אחראי ליאור על ניהול צוות עובדי המרכז וכן על ניהול הממשק בין גורמים שונים בחברה לבין ספקים ולקוחות.

"אני עוסק בספורט מוטורי וכותב מבחני רכב עבור מגזין מוטורי בסופי שבוע. הדבר דורש ממני לא מעט דיוק וראיה מרחבית, לימוד עצמי תחקור וירידה לפרטים הקטנים, ולהסתכל תמיד צעד אחד קדימה, דברים אשר אני משתדל להביא גם לשירות הטכני אותו אני מספק יחד עם הצוות ללקוחותינו".

hadar_schwartz

אדר שוורץ
מנהלת פרויקטים רוחביים

לאדר עשר שנות ניסיון בענפי הטכנולוגיה, בתעשיות ביטחוניות וסייבר.  במהלכן, התנסתה בניהול מגוון תחומים כגון מכירות, שיווק ופיתוח עסקי. בתפקידה הנוכחי, אדר אחראית על ניהול הפרויקטים הרוחביים של החברה וביצוע אינטגרציה בין גופי החברה, כדי לעמוד בדרישת הלקוחות.

 

"היותי גולשת קייט אפשר לי לפתח יכולות של מיקוד במטרה, דרגות קשב גבוהות ולא לתת ל"סערות" להסיח את דעתי מהעיקר. תכונות אלה פרקטיות במיוחד בתפקיד הדורש ריכוז רב, שקט פנימי להתמודד עם לחץ ודבקות במטרות"

dror_grinberg

דרור גרינברג
מנהל מערך אבטחת מידע

לדרור מעל ל-20 שנות ניסיון בפיתוח תשתיות  IT , מערכות מידע ואבטחת מידע. בתפקידיו האחרונים, הוביל טכנולוגית את תחום הפיתוח ואבטחת המידע לצורך מתן פתרונות אבטחת מידע לארגונים בקנה מידע משתנה.

 

"אני אוהב לבשל כתחביב. להכנס למטבח ולשקוע במלאכת ההכנה באהבה וברוגע. בתהליך הבישול אני נותן דרור ליצירתיות, לגיוון ולהרמוניה הנוצרת בין המרכיבים הגולמיים. אותה אווירה וקרבה בין האנשים שנוצרת סביב השולחן אני משתדל ליישם גם בתפקיד"