תודה שנרשמת לכנס!

בדקות הקרובות יישלח אליך מייל עם הזמנה ופירוט אודות הכנס והמרצים! נתראה בקרוב.

y-tech פתרונות טכנולוגים מנוהלים - מתחברים לצרכים של הלקוח

y-tech מספקת פתרונות טכנולוגיים מקיפים ומתקדמים המותאמים ללקוחות בכל קנה מידה. פתרונות אלו מחולקים לשתי זרועות פעילות מרכזיות המפרות ומשלימות האחת את השנייה: הזרוע הטכנולוגית וזרוע אבטחת המידע.

שירותיה של y-tech מוענקים כיום למגוון רחב של לקוחות מהמגזרים העסקי והציבורי, בארץ ובחו"ל. אלה כוללים מערכות מחשוב מקיפות ופתרונות אבטחת מידע, המציגים שילוב אינטגרטיבי בין עולמות הענן, התקשורת, אבטחת המידע והסייבר, ועונים באופן מלא על כלל דרישות התקינה והרגולציה.

מרכזי התמיכה והבקרה של החברה, הפועלים 24/7 בידי הצוותים המנוסים והמיומנים בתחומם, מבטיחים שירות ללא פשרות המותאם לצרכים של כל אחד ואחת מלקוחותינו.

בשני עשורים של פעילות ענפה הגשימה y-tech הלכה למעשה את החזון שלה, בליווי ארוך טווח ורציף של מאות ארגונים באמצעות מתן מענה מקיף ושלם להיבטים הטכנולוגיים בפעילותם ותרמה תרומה מכרעת להצלחתם. 

intro image
0
שנות ניסיון
% 0
המשכיות עסקית
0

קריאות חודשיות מטופלות

0
לקוחות קצה מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
המשכיות עסקית
0

קריאות חודשיות מטופלות

0
לקוחות קצה מרוצים

הערכים
שלנו

שירותיות

_____

הקשרים ארוכי הטווח שלנו עם לקוחותינו מתבססים על תפיסה בלתי מתפשרת של שירותיות. אנו שמים דגש מיוחד על השקעה מתמדת בשיפור השירות ובהפיכתו לאדיב, מקצועי ויעיל יותר שיענה על הצרכים הייחודיים והמשתנים של כל לקוח.

אנושיות

_____

בזכות טיפוח מתמיד של מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחותינו, וטוויית קשר אישי ואנושי עמם, אנחנו מצליחים להתחבר אליהם במלוא מובן המלה; להבין ולזהות את הצרכים הייחודיים שלהם, ולספק להם את השירות המיטבי עבורם.

עדכניות

_____

אנו מתגאים בגמישות מחשבתית ופרקטית, המאפשרת לנו לספק מענה מלא ועדכני לצרכים המשתנים של לקוחותינו. הדבר בא לידי ביטוי, בין היתר, בהצלחתנו המתמשכת להטמיע חדשנות טכנולוגית וניהולית כחלק בלתי-נפרד מאיכות השירות הניתן ללקוחות החברה.

מצוינות

_____

החתירה למצוינות ניכרת בכל היבט של פעילותנו. הידע והניסיון המצטבר בחברה, בשילוב עם DNA ארגוני המטפח חופש ויזמות מחד, וקפדנות יתירה מאידך, הם שמבטיחים כי נעמוד במלוא הציפיות של לקוחותינו, ושלנו.

אחריותיות

_____

אנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אחריותיות, ומקפידים כי כל היבט בפעילות שלנו – מאיכות המוצר ועד שירות הלקוחות – יהלום את מחויבותנו חסרת הפשרות לשקיפות ואמינות ביחסים עם לקוחותינו.

תקינה
ורגולציה

החתירה לאיכות ולמצוינות משתקפת בין השאר בעבודתנו עם התקינה המתקדמת בעולם. הקריטריונים הבלתי מתפשרים שלנו, המבוססים על רגולציה מחמירה, מספקים ללקוחותינו וודאות כי איכות הפעילות אינה נופלת מהנהוג בחברות מובילות בעולם, ויצירת ערך עבור לקוחותיהם במערך שרשרת האספקה.

חזון
החברה

אנו ב-  y-techשמנו לעצמנו למטרה לאפשר לעסקים בכל קנה מידה להשתחרר מכל דאגה בתחומי הטכנולוגיה והסייבר ולהתמקד במה שהם עושים הכי טוב. זאת באמצעות בניית מעטפת טכנולוגית מלאה לצד אבטחת מידע מתקדמת המשלבת את הידע והניסיון שלנו עם המחויבות הבלתי-מעורערת להצלחת הלקוח.

vision

אסטרטגיית
פעולה

y-tech מנגישה את היכולות הטכנולוגיות של ארגוני ענק (Enterprise) לכל ארגון, בהתבסס על הידע והיכולות שהיא עצמה צברה במהלך שנות פעילותה.

strategy